×

* te pola są obowiązkowe

** dodanie strony www

szukaj

Odświeżacze powietrza do aut

Szukasz nowego odświeżacza powietrza do swojego samochodu? To świetnie trafiłeś. W tym artykule skupiamy się na czynnikach, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie nowego zapachu do auta. Ponadto rozważamy, czy lepiej wybrać odświeżacz w sprayu, żelu, a może postawić na choinki zapachowe.

Zapach

choinka odświeżacz

Przede wszystkim musisz się zastanowić nad zapachem. Niektórzy ludzie są zbyt wybredni co do preferowanych aromatów. Nigdy nie wiadomo, czy pasażerom spodoba się wybrana woń, czy też nie. Niektóre zapachy źle pachną, dopiero gdy zmieszane zostają z innymi. Rozwiązaniem na to może być zakup bezzapachowych eliminatorów nieprzyjemnych aromatów. To doskonała opcja również dla osób uczulonych lub wrażliwych na substancje występujące w popularnych odświeżaczach powietrza. Dla nich także stworzono zapachy hipoalergiczne, nietoksyczne i lekko pachnące.

Koszty

Należy również wziąć pod uwagę wydatki w dłuższej perspektywie czasowej. Nie masz nic przeciwko odświeżaczom samochodowym, które łatwo tracą płyn lub zapach? Jeśli stawiasz jakość na pierwszym miejscu w stosunku do kosztów, to ją wybieraj! Jednakże trzeba szukać ostrożnie. Niektóre marki sprzedają odświeżacze powietrza, które reklamowane są jako bardzo trwałe, a w rzeczywistości tak nie jest. Warto więc polegać na opiniach innych kupujących i szukać recenzji na forach internetowych. Zdarza się, że niektóre choinki zapachowe są dużo trwalsze niż drogie odświeżacze elektryczne, co jest dowodem na to, że jakość nie zawsze idzie w parze z ceną.

Styl życia

Sugerując się recenzjami innych kupujących, możesz wybrać produkt, który będzie wydzielał zapach bardzo długi czas. Jednak przy zakupie odświeżacza kieruj się nie tylko opiniami. Dopasuj produkt do własnego stylu życia. Nie zawsze to, co sprawdziło się u kogoś, spełni Twoje oczekiwania. Nie należy się także spodziewać, że wybrany zapach samochodowy natychmiast wyeliminuje brzydkie aromaty. Jeśli zawsze podróżujesz ze swoimi zwierzętami, czy kochasz zajęcia na świeżym powietrzu, to pewne zapachy będą utrzymywać się we wnętrzu auta do czasu, aż tego nie przerwiesz.

Rodzaj

Nabywcy muszą wiedzieć, jaki typ odświeżacza samochodowego jest dla nich najwygodniejszy w użytkowaniu. Na rynku dostępne są odświeżacze powietrza w sprayu, żelu, czy puszcze. Jednak od wielu lat największą popularnością cieszą się choinki zapachowe wykonane z tektury, która w czasie produkcji zostaje nasiąknięta określonymi olejkami eterycznymi. Tektura ma kształt drzewka, dzięki czemu woń wydzielana jest równomiernie. Choinki zapachowe zazwyczaj wiesza się na lusterku wewnętrznym, a ich trwałość szacuje się na 3-4 tygodnie. To stosunkowo długo, jeśli weźmiemy pod uwagę cenę tego typu odświeżaczy powietrza. Koszt jednej choinki zapachowej to ok. 4- 6 zł.źródła:
http://imakk.pl/zawieszki-zapachowe/
s