×

* te pola są obowiązkowe

** dodanie strony www

szukaj

Wykorzystanie systemów przywoławczych

System przywoławczy pozwala na szybkie przekazywanie informacji zarówno klientom, jak i personelowi. Natychmiastowe powiadomienie właściwej osoby we właściwym czasie zwiększa satysfakcję klienta ze świadczonej usługi. Nie bez powodu systemy przywoławcze cieszą się tak ogromną popularnością i wykorzystywane są w różnych branżach, m.in. w gastronomii, szpitalach i firmach produkcyjnych. Oto niektóre z nich:

System przywoławczy dla personelu

bar

System przywoływania personelu umożliwia powiadamianie pracowników, gdy są oni potrzebni. Dzięki systemowi przywoławczemu dla personelu można wysyłać szczegółowe komunikaty, aby personel wiedział, dokąd się udać. Pozwala również na bieżąco informować pracowników, wysyłając wstępnie ustawione wiadomości za naciśnięciem przycisku. Ten system przywoławczy zwiększa wydajność pracy, ponieważ nie trzeba szukać pracowników, aby przekazać im informację.

Jak to działa:


System przywoławczy dla gości

System przywoływania gości najczęściej wykorzystuje się w zakładach gastronomicznych. Za pomocą sygnału lub wibracji klienci są informowani o gotowości dania. System przywoławczy pozwala na lepszą obsługę, co jednocześnie wpływa na zadowolenie klientów.

Jak to działa:


System przywoławczy dla pielęgniarek

System przywoływania pielęgniarek to łatwy sposób dla pacjentów szpitali na wezwanie pomocy za pomocą jednego przycisku. Możesz natychmiast powiadomić pielęgniarkę i personel o każdej sytuacji.

Jak to działa:


źródła:
http://led-sklep.com/
s